Eliza Nowicka 2019-09-28 0 komentarzy

wypełnianie zmarszczek Warszawa

wypełnianie zmarszczek Warszawa

Kwas hialuronowy, jakim dysponują sprawdzone gabinety medycyny estetycznej, jest bardzo podobny do naturalnego i co ważne, nie zakłóca funkcji skóry, całkowicie się z nią integruje, a także zapewnia naturalny przepływ tlenu, substancji odżywczych oraz hormonów. Preparat występuje w postaci krystalicznego, bardzo plastycznego oraz elastycznego żelu.

W zależności od potrzeb skóry danego pacjenta, a także głębokości i potrzeb skóry lekarze z centrum medycyny estetycznej Carpe Diem w Warszawie indywidualnie dopasowują gęstość materiału przeznaczonego do wstrzyknięć. Kwas hialuronowy może mieć bowiem różny stopień usieciowienia.

W przypadku drobnych zmarszczek wykorzystywany jest mniej stężony kwas hialuronowy, którego głównym celem jest intensywne nawilżenie oraz znacząca poprawa jędrności skóry. W przypadku natomiast bardzo głębokich zmarszczek, fałd lub innych ubytków tkankowych stosowane są bardziej stężone produkty, które silnie wiążą wodę.

Wypełnianie zmarszczek w Warszawie jest zawsze poprzedzone doborem prawidłowego preparatu oraz obserwacjami wykwalifikowanego lekarza. Efekty zabiegu widoczne są niemal od razu i utrzymują się około 6-8 miesięcy. Długość tego okresu może się różnić w zależności od wieku pacjenta, stanu jego skóry oraz trybu życia.

Co ważne, twarz po wstrzyknięciu w nią kwasu hialuronowego nie traci swojego naturalnego wyglądu. Jest pozbawiona sztuczności, a jej mimika zostaje zachowana.

Cena zabiegu w warszawskiej klinice zależy od gęstości preparatu użytego do wstrzyknięć, ale jest ona konkurencyjna. 

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Profesjonalne artykuły branżowe dla Twoich potencjalnych klientów.

Jasna struktura, łatwość wyszukiwania informacji, wygoda korzystania.

Wciąż powiększający się katalog przedsiębiorstw, częsta publikacja wpisów.