Adam Wróbel 2020-07-22 0 komentarzy

Transport z chin pociągiem

Transport z chin pociągiem

Obecnie wiele firm sprowadza towary lub części do produkowanych przez siebie przedmiotów z Chin. A to spowodowało, że istotny staje się szybki, niezawodny transport. Co wybrać? Z jaką firmą podjąć współpracę?

Transport kolejowy

Jednym z najlepszych rozwiązań dla większości przedsiębiorców, niezależnie od branży, w której działają, jest transport z Chin pociągiem. Przewóz towarów koleją jest bezpieczny, a dzięki rozwojowi infrastruktury, również błyskawiczny. Poza tym jest tańszy niż korzystanie z usług lotniczych. Należy podkreślić, że nowoczesne pociągi pozwalają na załadunek ładunków o niestandardowych rozmiarach.

Sprawdzona firma

Przedsiębiorstwo PMLOG specjalizuje się w organizacji przewozu towarów drogą kolejową z oraz do Chin. Dzięki doświadczeniu zebranemu w ciągu kilku lat działalności wszystkie zlecenia są realizowane szybko. Standardowo przewóz ładunków zajmuje około 10-16 dni w zależności od wybranego miasta docelowego. Firma oferuje możliwość transportu towarów do innych krajów azjatyckich.

Usługa obejmuje transport:

  • towarów drobnicowych,

  • ładunków pełno-kontenerowych.

Warto zaznaczyć, że przedsiębiorstwo w imieniu klienta dopełnia również wszystkie formalności związane z przygotowaniem dokumentów dla oddziałów celnych. Dzięki temu każde zlecenie jest realizowane szybko i sprawnie. Połączenie kolejowe obejmuje najważniejsze chińskie miasta przemysłowe.

Na stronie internetowej firmy można znaleźć bezpłatny formularz do wyceny usługi oraz wszelkie niezbędne informacje na temat oferty. Warto wybrać sprawdzone przedsiębiorstwo, które może się pochwalić setkami zrealizowanych zleceń.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Profesjonalne artykuły branżowe dla Twoich potencjalnych klientów.

Jasna struktura, łatwość wyszukiwania informacji, wygoda korzystania.

Wciąż powiększający się katalog przedsiębiorstw, częsta publikacja wpisów.