Monika Górska 2023-03-23 0 komentarzy

Sucha karma dla kota - którą wybrać?

Sucha karma dla kota - którą wybrać?

Każdy opiekun zwierząt musi pomyśleć o tym, jaką karmę podawać na co dzień. To od niej zależy bowiem zdrowie zwierzęcia oraz jego ogólna kondycja. Przed dokonaniem wyboru warto jednak dowiedzieć się czegoś na temat tego, jakich składników odżywczych potrzebuje kot, aby móc mieć pewność, że wszystkie jego potrzeby są spełnione. Niektórych elementów, które występują w popularnych markach, należy również unikać, aby nie wpływać negatywnie na układ pokarmowy - należą do nich głównie popiół czy zboża, które są niekorzystne dla żołądka i jelit.

Dobrze dobrana sucha karma kota nie powinna powodować wzdęć czy biegunek. Podczas zmiany pożywienia warto pamiętać o tym, aby dokonywać jej stopniowo - na początku należy ją mieszać w różnych proporcjach z obecnie podawaną karmą, aby nie poprowadzić do żadnych rewolucji jelitowych. Zdrowy kot powinien mieć lśniącą i miękką sierść, a taki efekt uda się uzyskać tylko wtedy, gdy podawany pokarm jest dobrze zbilansowany.

Co wybrać? Na stronie internetowej sklep.acana.com.pl znajduje się oferta jednego ze znanych producentów, który dokłada wszelkich starań, aby zapewnić zwierzętom jak najlepsze pożywienie bogate w mikro i makroskładniki. Jeszcze dziś warto wybrać jeden z dostępnych smaków i sprawdzić, jak zwierzę zareaguje na tę pozytywną zmianą karmy.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Profesjonalne artykuły branżowe dla Twoich potencjalnych klientów.

Jasna struktura, łatwość wyszukiwania informacji, wygoda korzystania.

Wciąż powiększający się katalog przedsiębiorstw, częsta publikacja wpisów.