Stanisław Kwiatkowski 2020-03-30 0 komentarzy

platforma garażowa

platforma garażowa

Każdy właściciel auta chciałby znaleźć dobre miejsce parkingowe. Dotyczy to zarówno miejsca zamieszkania, jak i miejsca pracy. Coraz powszechniej wykorzystywana jest do tego celu platforma garażowa. Są platformy zależne i niezależne. Platforma niezależna sprawdza się dobrze na parkingach użyteczności publicznej. Takie platformy pozwalają na niezależne parkowanie każdego z aut. Możliwe jest parkowanie samochodów na 2 czy 3 poziomach. Platformy zależne zaś są dobrym rozwiązaniem w garażach prywatnych. W celu opuszczenia platformy najpierw trzeba zwolnić dolne miejsce. Dzięki możliwości manewrowania kątem nachylenia platformy górnej urządzenie można łatwo dostosować do ograniczeń wysokościowych.

Idealnym rozwiązaniem w przypadku ciasnych przestrzeni jest platforma typu HYDROPARK 1123. Może ona pomieścić kilka aut o różnych gabarytach. Platforma przystosowana jest do aut o wadze do 2300 kg. Model wyposażony jest w system zabezpieczeń przed zsunięciem się auta z platformy. Z jej parametrami można zapoznać się na platformy.rehabloch.pl. Jest to strona wyłącznego przedstawiciela w Polsce producenta platform parkingowych MUTRADE.

Polecana platforma wyposażona jest w czujnik antyzgnieceniowy. Zatrzymuje on platformę, jeśli pod nią znajduje się samochód. Urządzenie można ustawiać na różnych wysokościach. Dzięki temu można indywidualnie dopasowywać je do wysokości garażu i wysokości pomieszczenia garażowego. Jest to konstrukcja samonośna – mocowana do podłoża. Dzięki wspólnej kolumnie znacznie ogranicza się przestrzeń. Pozwala to na obniżenie kosztów inwestycji.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Profesjonalne artykuły branżowe dla Twoich potencjalnych klientów.

Jasna struktura, łatwość wyszukiwania informacji, wygoda korzystania.

Wciąż powiększający się katalog przedsiębiorstw, częsta publikacja wpisów.