Blanka Wróbel 2023-08-26 0 komentarzy

Oprawy downlight – czy to dobry wybór do domu?

Oprawy downlight – czy to dobry wybór do domu?

Obecnie coraz więcej osób decyduje się na montaż opraw sufitowych wpuszczanych. Są one doskonałym rozwiązaniem w małych mieszkaniach, łazience, kuchni, przedpokoju, korytarzu. Z powodzeniem zastąpią kinkiety czy żyrandole. Warto zaznaczyć, że sprawdzą się zarówno jako główne źródło światła, jak i element oświetlający jedynie część pomieszczenia, np. blat kuchenny, wnętrze szafy wnękowej, szafki łazienkowe.

Oczka stropowe to niewielkie lampy, które montuje się w podwieszanych sufitach. Wszystkie kable są schowane, więc instalacja prezentuje się schludnie. W oprawach można zainstalować żarówki halogenowe lub diody LED. W zależności od potrzeb domownicy mogą zakupić modele pojedyncze lub cały system składający się z kilku lamp umieszczonych obok siebie. Każde oczko jest przeważnie wyposażone w obrotowy mechanizm, co pozwala dowolnie zmieniać kierunek świecenia. System składa się z uchwytów wraz z kostką przyłączeniową i żarówką. W suficie należy wyciąć otwory, do których zostaną włożone oprawy. Z tego względu warto dobrze przemyśleć ustawienie wszystkich źródeł światła. Ich zmiana będzie kłopotliwa i kosztowna. Produkt występuje w wersji:

  • natynkowej – lampki są proste w montażu. Dobrze doświetlają pomieszczenie i występują w formie listew, lamp punktowych, reflektorów, plafonów.

  • podtynkowej – minimalistyczne, montowane na równi z sufitem. Sprawiają, że pomieszczenie wydaje się większe.

Sklep internetowy LUG oferuje swoim klientom najwyższej jakości oprawy downlight. Skorzystanie z usług tego przedsiębiorstwa to gwarancja zakupu produktów najwyższej jakości, atrakcyjnych cen i terminowej realizacji każdego zamówienia.

Warto wybrać renomowaną firmę, która dba o zadowolenie klientów.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Profesjonalne artykuły branżowe dla Twoich potencjalnych klientów.

Jasna struktura, łatwość wyszukiwania informacji, wygoda korzystania.

Wciąż powiększający się katalog przedsiębiorstw, częsta publikacja wpisów.