Juliusz Ostrowski 2019-06-11 0 komentarzy

Oczyszczalnia biologiczna | SEDYMENT

Oczyszczalnia biologiczna | SEDYMENT

Przydomowe oczyszczalnie działają w taki sposób, że neutralizują ścieki, a następnie odprowadzają je do odbiornika, najczęściej przy zastosowaniu drenażu rozsączającego bądź studni chłonnej w odpowiednio chłonnym gruncie. Osobom zainteresowanym takim rozwiązaniem z pomocą przychodzą doświadczone firmy świadczące usługi budowy oraz montażu oczyszczalni ścieków, a często wykonujące również odpowiedni projekt.

Jedną z firm, które specjalizują się w produkcji wysokiej jakości urządzeń do odprowadzania nieczystości z gospodarstw domowych oraz innych obiektów, jest przedsiębiorstwo SEDYMENT z siedzibą w Elgiszewie w województwie kujawsko-pomorskim. Firma w swojej ofercie posiada ekologiczne oczyszczalnie ścieków, dostępne w następujących wariantach:

  • biologiczne,
  • ze studnią chłonną,
  • drenażowe,
  • z tunelami.

Każda oferowana przez tego producenta oczyszczalnia przydomowa jest w pełni bezobsługowa, co przekłada się na komfort jej użytkowania. Posiada wytrzymały dekiel zamykający zbiornik oraz trwałe uszczelki, które skutecznie blokują dostęp do jego wnętrza. Dzięki temu dorośli nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo dzieci, nawet jeśli przebywają one w pobliżu urządzenia.

Dużym zainteresowaniem wśród klientów firmy cieszy się biologiczna oczyszczalnia ścieków, która wyróżnia się wysoką skutecznością oczyszczania, sięgającą 97%. Konstrukcja biooczyszczalni oparta jest na przepływowym zbiorniku, wyposażonym w aktywne, samooczyszczające się złoże biologiczne, niskoobciążony osad czynny oraz układ napowietrzania drobnopęcherzykowego. Oczyszczona przez urządzenie woda pościekowa może - zgodnie z obowiązującym prawem - być odprowadzana do rowu, rzeki, studni chłonnej lub też może być wykorzystywana bezpośrednio do nawadniania ogrodu.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Profesjonalne artykuły branżowe dla Twoich potencjalnych klientów.

Jasna struktura, łatwość wyszukiwania informacji, wygoda korzystania.

Wciąż powiększający się katalog przedsiębiorstw, częsta publikacja wpisów.