Monika Górska 2022-01-09 0 komentarzy

Laweta w Jaworznie – z czyich usług skorzystać?

Laweta w Jaworznie – z czyich usług skorzystać?

Awaria samochodu to zawsze poważny problem, zwłaszcza w przypadku dalszej podróży, poza miejsce zamieszkania. Dlatego też warto wcześniej zapoznać się z ofertą firmy zajmującej się pomocą drogową. Renomowane przedsiębiorstwo Cartrans Dawid Pikuła działa w branży od lat i cieszy się dobrą opinią i zaufaniem klientów oraz ma rozbudowaną flotę pojazdów, w której znajduje się nowoczesna, bezpieczna laweta. W Jaworznie zlokalizowana jest siedziba firmy, ale podmiot świadczy swoje usługi również na terenie okolicznych miejscowości.

Dla firmy pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy dobrze wiedzą, w jaki sposób poprawnie zabezpieczyć każdy pojazd, również wyjątkowo poważnie uszkodzony przez kolizję drogową. Poza tym pracownicy mogą również przeprowadzić drobne naprawy na miejscu, wymienić przebitą oponę, spaloną żarówkę, dostarczyć paliwo, wypompować niewłaściwe paliwo, naładować rozładowany akumulator i wiele innych. Co więcej, firma współpracuje z wypożyczalniami samochodów, więc klient może szybko uzyskać samochód zastępczy z OC sprawcy wypadku. Fachowcy pomogą także w dopełnieniu formalności związanych z ubezpieczeniem, co jest wyjątkowo wygodnym rozwiązaniem. Warto dodać, że firma działa całodobowo, siedem dni w tygodniu.

Szczegółowe informacje na temat oferty oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej. Skorzystanie z usług tego przedsiębiorstwa to gwarancja jasnych warunków współpracy, przejrzystego cennika, indywidualnego podejścia i profesjonalnego doradztwa.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Profesjonalne artykuły branżowe dla Twoich potencjalnych klientów.

Jasna struktura, łatwość wyszukiwania informacji, wygoda korzystania.

Wciąż powiększający się katalog przedsiębiorstw, częsta publikacja wpisów.