Blanka Wróbel 2023-03-07 0 komentarzy

Jak kupować fotele biurowe?

Jak kupować fotele biurowe?

Wielogodzinne siedzenie przy biurku nie musi być męczące. Wystarczy od czasu do czasu robić przerwy na rozprostowanie ciała i mieć dobrze wyprofilowane siedzisko. Jakie fotele biurowe są najlepsze? Wato wybierać modele z regulacją oparcia i wysokości. W ten sposób można dostosować je do swojej postury. Szczególnie ważne jest odpowiednie podparcie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Ponadto przydaje się wygodny zagłówek i podłokietniki. Siedzenie nie powinno wiązać się z nadmiernym napięciem mięśni.

Czym jeszcze kierować się przy kupnie fotela do pracy? Polecane są produkty, które:

  • mają tapicerkę przepuszczającą powietrze i zapobiegającą poceniu się,
  • są łatwe do utrzymania w czystości (zabrudzenia wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką),
  • mają kauczukowe kółka, które nie rysują powierzchni podłogi,
  • wyposażone są w hamulce zapobiegające przemieszczaniu się fotela bez intencji użytkownika.

W niektórych przypadkach mechanizm pozwala na subtelne bujanie się. Delikatne kołysanie siedziska niweluje zbyt duże napięcie mięśni i przeciwdziała zmęczeniu. Najczęściej polecane są obicia ze skóry ekologicznej. Estetyka fotela również ma spore znaczenia. Ładne, zadbane miejsce pracy zwiększa koncentrację pracownika oraz stanowi element wizerunku przedsiębiorstwa.

Na stronie internetowej pod adresem krakenchairs.com można zapoznać się z przykładową ofertą krzeseł biurowych. Oferowane produkty pochodzą od sprawdzonych producentów. Ciekawą propozycją są fotele, których oparcie można odchylić nawet o 150 stopni, czyli do pozycji leżącej. Sprawdzają się nie tylko do biura, ale także do domu, dla osób pasjonujących się grami komputerowymi. Takie produkty objęte są wyjątkowo odporne na uszkodzenia i objęte dwuletnią gwarancją.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Profesjonalne artykuły branżowe dla Twoich potencjalnych klientów.

Jasna struktura, łatwość wyszukiwania informacji, wygoda korzystania.

Wciąż powiększający się katalog przedsiębiorstw, częsta publikacja wpisów.