Juliusz Ostrowski 2021-02-15 0 komentarzy

Ikona św Józefa w Księgarni Świętego Jacka

Ikona św Józefa w Księgarni Świętego Jacka

Greckie ikony od lat cieszą się ogromną popularnością wśród wyznawców religii katolickiej oraz osób, które cenią sobie piękne, ręcznie robione dzieła. Klienci, którzy zamawiają produkty ze strony internetowej sklep.ksj.pl skupiają się głównie na bogatym asortymencie książek, jednak zapominają, że w ofercie dostępne są także różnorodne dewocjonalia. Artykuły z motywami religijnymi mogą sprawdzić się jako podarunek dla dzieci czy wnuków z okazji chrztu, komunii, bierzmowania czy też ceremonii ślubu.

Unikatowa ikona św. Józefa 

Księgarnia oferuje na sprzedaż ikonę grecką, która przedstawia św. Józefa wraz z Dzieciątkiem Jezus. Obraz jest symbolem ogromnej ojcowskiej miłości, dlatego jest tak popularny i chętnie kupowany przez klientów. Co ważne, właściciel sklepu dołącza do produktu certyfikat autentyczności oraz potwierdzenie ręcznego wykonania. W asortymencie sklepu dostępne są również inne ikony, które przedstawiają m.in.:

  • Świętą Rodzinę (również w formie tryptyku),
  • Jezusa Pantokratora,
  • Jezusa Dobrego Pasterza,
  • Serce Maryi,
  • Matki Boskiej Włodzimierskiej,
  • św. Franciszka.

Wybór ikon jest ogromny, dzięki czemu każdy jest w stanie znaleźć odpowiednią dla siebie świętą postać lub postaci, które powieszone na ścianie będą każdego dnia przypominać o wyuczonych przykazaniach oraz wartościach przekazanych przez rodziców czy dziadków. Warto zapoznać się także z pozostałą ofertą dewocjonaliów, takich jak m.in. różańce, obrazy, srebrne medaliki i krzyżyki, łańcuszki, figury, zestawy kolędowe czy świece.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Profesjonalne artykuły branżowe dla Twoich potencjalnych klientów.

Jasna struktura, łatwość wyszukiwania informacji, wygoda korzystania.

Wciąż powiększający się katalog przedsiębiorstw, częsta publikacja wpisów.