Eliza Nowicka 2023-11-05 0 komentarzy

Fototapeta 3D dla dziewczynki — na jaki wzór się zdecydować?

Fototapeta 3D dla dziewczynki — na jaki wzór się zdecydować?

Bez względu na to, czy urządzany jest pokoik dla nowo narodzonego dziecka, czy też może rodzice planują jedynie odświeżenie pomieszczenia, którego właścicielem jest kilkulatek, warto dobrze zaplanować wykończenie ścian. Mowa zarówno o odpowiednim doborze kolorów, jak i elementów dekoracyjnych. Ciekawym rozwiązaniem może być położenie na jednej ze ścian fototapety, nadającej całemu wnętrzu wyjątkowy klimat. 

W przypadku młodszych dzieci warto postawić na uniwersalne motywy, aby fototapeta, mimo zmienionych z czasem dodatków, nadal pasowała do stylu pomieszczenia. Jeśli aranżacja jest dobierana już dla starszych pociech, wtedy najlepiej zasugerować się ich zainteresowaniami i wymaganiami. W internetowej ofercie marki DECOR MINT dostępna jest unikatowa fototapeta 3D dla dziewczynki z motywem kwiatów, zwierząt, nieba oraz krajobrazów górskich i leśnych. Wzory 3D doskonale sprawdzą się szczególnie w niewielkich pokoikach, optycznie powiększając wnętrze. Ciekawą propozycją są także fototapety z motywem edukacyjnym, które przedstawiają m.in. układ słoneczny oraz mapę świata. 

W pokoju dziecięcym sprawdzą się fototapety flazelinowe lub winylowe ze względu na wysoką odporność na zarysowania, ścieranie i wilgoć. Takie materiały można również z powodzeniem wyczyścić przy użyciu wilgotnej szmatki. W sklepie online dostępne są też modele samoprzylepne, które z kolei cechuje prostota kładzenia. Zamówienia są realizowane w krótkim czasie, a klienci mogą określić dokładny wymiar kupowanej dekoracji ściennej.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Profesjonalne artykuły branżowe dla Twoich potencjalnych klientów.

Jasna struktura, łatwość wyszukiwania informacji, wygoda korzystania.

Wciąż powiększający się katalog przedsiębiorstw, częsta publikacja wpisów.