Leon Sikora 2019-04-30 0 komentarzy

Transport sanitarny

Transport sanitarny

Transport sanitarny musi być wykonywany przez wykwalifikowanych ratowników, którzy są również świetnymi kierowcami. Jest to o tyle ważne, że często liczy się każda minuta, aby chory w porę został przewieziony do odpowiedniej placówki medycznej i uzyskał tam fachową pomoc przy wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu. Nad bezpieczeństwem pacjenta w karetce często czuwa także doświadczona pielęgniarka lub lekarz.

Oferowany przez sprawdzoną firmę MEDYK24 z Warszawy kompleksowy transport medyczny zawiera:

  • przetransportowanie pacjenta bezpośrednio z łóżka do ambulansu przy pomocy specjalnego krzesła transportowego lub nowoczesnych noszy,
  • przewóz chorego do jednostki służby zdrowia,
  • oczekiwanie załogi wraz z pacjentem na udzielenie mu pomocy medycznej lub przeprowadzenie koniecznych badań,
  • przewóz pacjenta z powrotem do domu wraz z wniesieniem bezpośrednio do łóżka.

Firma zapewnia pacjentom wygodny przewóz przy wykorzystaniu niezawodnych ambulansów ze specjalnym miękkim zawieszeniem, które daje komfort i bezpieczeństwo pacjentom z urazami kręgosłupa, jak również z urazami kostno-stawowymi.

Realizowany przez opisywaną firmę transport medyczny jest płatny, a cena wynajmu karetki jest ustalana indywidualnie. Na koszt usługi mają wpływ takie kwestie, jak: pilność zlecenia, długość przejazdu i czas jego trwania, a także skład personelu medycznego. Cennik jest konkurencyjny, a zarazem adekwatny do oferowanych usług.

Firma prowadzi swoją działalność nie tylko na terenie Warszawy, ale również w innych miastach Polski, a nawet poza granicami kraju.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Profesjonalne artykuły branżowe dla Twoich potencjalnych klientów.

Jasna struktura, łatwość wyszukiwania informacji, wygoda korzystania.

Wciąż powiększający się katalog przedsiębiorstw, częsta publikacja wpisów.