Monika Górska 2019-04-22 0 komentarzy

Tłoczenie płyt Warszawa

Tłoczenie płyt Warszawa

Klienci indywidualni oraz wszelkiego rodzaju duże firmy mogą liczyć na otrzymanie kompleksowych usług z zakresu drukowania płyt cd i dvd, udając się do gmcd.pl. Jest to drukarnia, proponująca także tłoczenie w Warszawie. Obie metody są często wybierane przez zamawiających. Są one bowiem idealnym sposobem na spersonalizowanie płyt. Pojawiać się na nich mogą zdjęcia, napisy lub jakiekolwiek inne grafiki. Klient ma w tej kwestii zupełną swobodę. Najważniejsze, aby dostarczył grafikom odpowiednio przygotowany, dobrej jakości projekt, dający im szansę na przeniesienie go na płyty.

Istotne jest to, aby poznać różnice, jakie występują pomiędzy płytami tłoczonymi a drukowanymi. Te pierwsze są nieco droższe. Dzieje się tak dlatego, iż ich produkcja wymaga większych nakładów finansowych. Jednakże wiąże się to z większą trwałością i odpornością na zarysowania i zniszczenia. Płyty drukowane są tańsze, a ich produkcja zajmuje o wiele mniej czasu, aniżeli w przypadku wytłaczania. Niestety, są one bardziej podatne na uszkodzenia.

Oprócz wymienionych wyżej usług drukarnia proponuje także sprzedaż opakowań na płyty. Dzięki temu klienci, którym zależy na oszczędności czasu, mają możliwość zamówienia w jednym miejscu swoich płyt oraz pudełek, w których będą mogli je umieścić. Dostępnych jest kilka różnych wariantów plastikowych pudełeczek. Ich dokładne zdjęcia, opisy i ceny można znaleźć na stronie internetowej drukarni. Tam też zawarto szczegółową ofertę firmy, skierowaną do klientów indywidualnych i hurtowych.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Profesjonalne artykuły branżowe dla Twoich potencjalnych klientów.

Jasna struktura, łatwość wyszukiwania informacji, wygoda korzystania.

Wciąż powiększający się katalog przedsiębiorstw, częsta publikacja wpisów.