Konrad Rutkowski 2019-06-01 0 komentarzy

Dlaczego warto pojechać na Ukrainę?

Dlaczego warto pojechać na Ukrainę?

Interesujące miasta

Zabytkowy Lwów, uzdrowiskowy Truskawiec, ogromny i pędzący Kijów czy może nadmorska Odessa? Na Ukrainie jest wiele ciekawych i zarazem różnych miast, które warto odwiedzić. Niezależnie od tego, czy preferuje się zwiedzanie, spacerowanie uliczkami niewielkich, górskich miejscowości, czy poznawanie wielkich metropolii, na Ukrainie można spędzić czas zgodnie z indywidualnymi wymaganiami.

Wyjątkowe góry

Południowo-zachodnia, zakarpacka Ukraina jest zdominowana przez Karpaty. Na tym obszarze są to góry wyjątkowo dzikie, często w ogóle niezagospodarowane, nierzadko pozbawione szlaków i znaków. Dla jednych stanowi to wadę, podczas gdy dla innych to znakomita wiadomość i skuteczny wabik. W ukraińskich górach można naprawdę poczuć, czym jest całkowite odcięcie od świata.

Niskie ceny

Dewaluacja i tak słabej waluty ukraińskiej, która miała miejscu po wybuchu konfliktu zbrojnego na wschodzie kraju, spowodowała, że od tego czasu ceny są wyjątkowo przyjazne nawet jak na polską kieszeń. Zjedzenie pysznego obiadu w restauracji w cenie 10-20 zł, paczka papierosów po 3 zł, dobre piwo po 1,50 zł, nocleg w pokoju dwuosobowym za 50 zł, bilet do muzeum za 2 zł – żyć nie umierać!

Pyszna kuchnia

Kuchnia ukraińska nie jest co prawda dietetyczna ani zbyt wyrafinowana, ale polskie podniebienie, które jest przyzwyczajone do podobnego jedzenia, z pewnością zadowoli. Druga sprawa, że w wielu miastach na Ukrainie można znaleźć dobre restauracje serwujące dania z innych regionów świata, np. z Gruzji.

Problemem może być jednak zorganizowanie wycieczki na Ukrainę. Jak sobie z nim poradzić? Znakomitym pomysłem jest skorzystanie z pomocy oferowanej przez biuro podróży Dzikie-Bieszczady.com, z którym podróż przebiegnie sprawniej, bezpieczniej i bez żadnych problemów.

Podobał Ci się artykuł? Zostaw komentarz!

Profesjonalne artykuły branżowe dla Twoich potencjalnych klientów.

Jasna struktura, łatwość wyszukiwania informacji, wygoda korzystania.

Wciąż powiększający się katalog przedsiębiorstw, częsta publikacja wpisów.